IT Support with German or French
EasyInterview
Madrid, Spain
hace 5 horas
source : Just Join IT

IT Support (nice to have)

Customer Support (nice to have)

German (advanced)

Znasz bardzo dobrze język niemiecki lub francuski? Szukasz nowych zawodowych wyzwań? Lubisz kontakt z klientem?

Sprawdź naszą ofertę!

Dla międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z supportem telefonicznym i mailowym klientów w j. obcym.

Twoje zadania :

  • wsparcie klientów z regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) lub Francji w zakresie doradztwa technicznego;
  • obsługa mailowa i telefoniczna klientów w j. niemieckim / francuskim;
  • rejestracja danych;
  • rozwiązywanie zgłoszeń klientów;
  • przygotowywanie dokumentów.
  • Możemy Ci zaoferować :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe, bonusy, benefity; prywatna opieka medyczna, dodatkowy dzień wolny;
  • pełne przeszkolenie (1 msc), podczas którego wszystkiego się nauczysz;
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • rozwój w branży IT;
  • pracę zdalną.
  • Oczekujemy, że :

  • posługujesz się językiem niemieckim / francuskim na poziomie zaawansowanym min. B2;
  • lubisz kontakt z klientem bądź chcesz postawić pierwsze kroki w branży IT;
  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym;
  • nie boisz się wyzwań, chcesz się uczyć i rozwijać.
  • Nie musisz mieć podobnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Daj nam się poznać i do usłyszenia podczas rozmowy telefonicznej!

    Reportar esta oferta
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Inscribirse
    Mi Correo Electrónico
    Al hacer clic en la opción "Continuar", doy mi consentimiento para que neuvoo procese mis datos de conformidad con lo establecido en su Política de privacidad . Puedo darme de baja o retirar mi autorización en cualquier momento.
    Continuar
    Formulario de postulación