Projektový manažer pro vodní a pěnová stabilní hasicí zařízení
FreeCon s.r.o.
Možný Home Office
hace 5 horas
source : Superkariera

Hledáme : Středoškoláka nebo i vysokoškoláka s orientací ve výkresové dokumentaci (AutoCAD) - zaměření strojní nebo stavební, který by se rád realizoval ve vedení malého kolektivu a spolupracoval na rozvoji špičkových produktů v oboru stabilní hasící zařízení.

  • Požadované vzdělání SŠ, VŠ - stavební
  • Znalost programu AutoCAD
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci
  • Časovou flexibilitu (převážně i v terénu a na stavbách po ČR)
  • Technické a prostorové cítění
  • Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Ochota k cestování
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pracovní náplň :

  • Projektové řízení
  • Zodpovědnost za efektivní a metodické vedení pracovních týmů v realizaci
  • Komunikace se zákazníky, obchodní jednání
  • Provádění přípravy projektu - spoluúčast na vypracování technického řešení
  • Zpracovávání technické dokumentace ve spolupráci s projektanty
  • Koordinace jednotlivých projektů v realizaci
  • Koordinace a přímé vedení podřízených a subkontraktorů dle jednotlivých projektů v realizaci
  • Efektivní řízení finančních nákladů projektů
  • Odpovědnost a reporting vedení společnosti
  • Spolupráce na tvorbě projektové dokumentace v různých stupních výkazů výměr
  • Autorský a technický dozor při realizaci stabilních hasících zařízení na stavbách včetně oživování
  • Vytváření obchodního plánu
  • Nabídka :

  • Přátelskou firemní kulturu
  • Možnost uplatnění zkušeností
  • Další rozvoj v rámci společnosti
  • Systém firemních benefitů
  • k dispozici automobil i k osobnímu používání
  • možnost Home Office s častým cestováním po ČR a účastí na poradě ve společnosti min. jednou týdně
  • Reportar esta oferta
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Inscribirse
    Mi Correo Electrónico
    Al hacer clic en la opción "Continuar", doy mi consentimiento para que neuvoo procese mis datos de conformidad con lo establecido en su Política de privacidad . Puedo darme de baja o retirar mi autorización en cualquier momento.
    Continuar
    Formulario de postulación